Clarissimi Gelinlik

Clarissimi Gelinlik

2014 yılında İzmir de kurulan Clarissimi gelinlik, özgün, modern, kaliteli, dünya modasını yakından takip eden tasarımları ile hazırladığı koleksiyonu sizlere sunuyor. Koleksiyonumuz üzerinden beğendiğiniz a kesim gelinlik, helen gelinlik, balık gelinlik yada prenses gelinlik modellerini, istediğiniz ölçülere göre üretebiliriz. Özenle hazırlamış olduğunuz koleksiyonunuz da yer alan modelleri yüksek kalite standartlarımız ve uygun maliyetlerimiz ile sizin için üretebiliriz. Clarissimi yüksek kaliteli üretim tecrübesini uygun işçilik maliyetleri ile birleştirerek satışa sunmaktadır. Konum olarak Avrupa'ya olan yakınlığımızdan dolayı minimum 2 gün içerisinde siparişiniz elinizde olabilir.

Gelinlik tasarımına başlamadan önce aklınızda ki modeli iyice inceler ve geliştirir. Beğendiğiniz farklı gelinliklerin en sevdiğiniz kısımlarını birleştirerek güzel bir gelinlik üretilebilmektedir. Model biraz ne istediğine karar verir. Kafanızda kesim, balık modeli, prenses modeli gibi bir model belirleyip belirtirsiniz. Ardından gelinliğin kol kısmına karar vermelisiniz, uzun kollu, kısa kollu, alçak omuzlu, ince askılı, kalın askılı gibi birçok seçeneğiniz bulunmaktadır.

Bu seçeneklerden Clarissimi’ nin size verdiği kendinize ve gelinliğinize uygun olanı seçebilirsiniz. Bir sonraki adımda, nasıl işleneceklerine, tülün nerede kullanılacağına ve dantelin nerede kullanılacağına karar verilir. Fransız danteli son yılların en popüler dantel modelidir. Bunu gelinliğinle seçebilirsin. Gelinliğinin arkasının nasıl olacağını düşün. Fermuarlı sırt, dekolte veya ipli olmasını isteyip istemediğinize karar vermelisiniz. Eteğini tasarla. Tül, dantel kullanabilirsiniz. Eteğinizin uzunluğuna karar verdikten sonra örtünüzü tasarlayabilirsiniz.
Kendiniz için bir gelinlik tasarlamak istediğinizden, farklı bir gelinlik aradığınızı düşünüyoruz. Özel tasarımlı bir gelinlik istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bayilik ve Franchise için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Modellerimiz

Şimdi Ara Bir danışmanla iletişime geçin

Bu site çerezler kullanmaktadır.