Hakkımızda

Hakkımızda

Merhaba! 
Ben iş dünyasında rakamların ötesine geçmeyi öğrenmiş, ekibin başarısının da finansal tablolar kadar önemli olduğunu fark etmiş bir profesyonelim. Denetim ve planlama konusunda üst düzey tecrübeye sahibim ve işin finansal yönünün yanı sıra pazarlama, satın alma, denetim ve üretim gibi departmanlar arasındaki koordinasyona da büyük önem veriyorum.

Stratejik ekip liderliği ve departmanlar arası koordinasyona odaklanmak için finansal ölçümlerin ötesine geçme konusunda deneyimli profesyonelim.

Pazarlama, satın alma ve üretim departmanları arasında denetim, planlama ve uyumlu operasyonların sağlanması konusunda uzmanım.

Profesyonel Deneyim

 1. Genel Danışman, Uluslararası Tarım ve Gıda Konfederasyonu (01/2021 - Günümüz) Küresel pazarlarda stratejik satış girişimlerine liderlik etti ve proje yönetimi için veriye dayalı içgörülerden yararlanarak önemli uluslararası müşteri ilişkilerini yönettim.
 2. Eğitim ve Proje Yöneticisi, Jit Consulting (01/2015 - Günümüz) Finansal eğitimler verdi ve devlet tarafından finanse edilen projeleri yöneterek önemli başarılara imza attım
 3. Sahibi, Brands of The World Inc. (01/2012 - 01/2015) Yenilikçi ürün ve marka stratejileri aracılığıyla müşteri deneyimine ve iş büyümesine odaklandım.
 4. Şube Müdürü, Fortisbank A.Ş. (05/1997 - 12/2012) Kurumsal bankacılıkta finansal süreç denetimi ve müşteri portföy yönetimi konularında uzmanlaştım.

Eğitim ve Sertifikalar

 1. Galatasaray Üniversitesi, Uluslararası İlişkiler
 2. Finansal Analiz, Risk Yönetimi ve Etkin Konularda Mesleki Gelişim
 3. 60 üzerinde profosyonel eğitim ve seminerler

Anahtar Beceriler

 1. Stratejik Planlama
 2. Finansal Raporlama
 3. Liderlik ve Ekip Yönetimi
 4. Müşteri ilişkileri yönetimi

İletişim
İşbirliği fırsatlarını keşfetmek için benimle +90 539 333 3303 nolu mobil hat ve LinkedIn profilim üzerinden iletişime geçin. Ekibinizin başarısını ve organizasyonel performansını artırmaya yardımcı olmak için sabırsızlanıyorum.

Bizimle İletişime Geçebilirsiniz

Türkiye'nin Yatırım Teşvik ve İş Planı Uzmanı

Şimdi Ara Bir danışmanla iletişime geçin
www.hizlibul.com-6186505www.hizlibul.com-6186505

Bu site çerezler kullanmaktadır.