Pizza Restoranı Açmak için İş Planı

Pizza restoranı sektöründe iş kurmak isteyen girişimcilere yönelik olarak hazırlanmıştır.

Pizza Restoranı Açmak için İş Planı
Stok Kodu : 9

Pizza Restoranı İş Planı

Pizza restoranı sektöründe iş kurmak isteyen girişimcilere yönelik olarak hazırlanmış; iş planı, fizibilite çalışması ve SWOT analizi hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Pizza işletmesi iş planı, JİT DANIŞMANLIK'ın uzman editörleri tarafından Türkiye pazarına uygun bir şekilde hazırlanmıştır.

Toplamda 17 sayfa bulunan bu içerikte; yeni iş kurmak isteyen girişimcilerin merak ettikleri tüm soruları en ince ayrıntısına kadar yanıtlıyoruz.

Açıklama

Genel Bilgiler Türkiye’de pizza sektörü, Pizza dükkanı konsepti, Pizza sektörünün amacı, Pizza sektörünün hedef kitlesi, Pizza sektörünün kitle hedefi

İşyeri Açmak Yer – hizmet – büyüklük seçimi, Dükkan açmak için gerekli belgeler, Vergi dairesi süreci & vergi levhası, Belediye süreci & dükkan ruhsatı

Pazarlama Pazarlama planı, Pizzacı dükkanını hedef kitleye tanıtma metotları, Satış ve pazarlama çalışmalarında temel hedefler, Rekabete yönelik önlemler

Yatırım Pizza sektöründe riskler, Pizza sektöründe güçlü yönler, Bayilik mi kendi markanız mı? Uzman görüşü

Finansal Tablolar Hammadde giderleri, Elektrik-yakıt-su giderleri, Bakım – onarım, İşçilik ve personel giderleri, Kira giderleri, Genel yönetim, Satış-pazarlama, Amortisman, Yıllık işletme gelirleri, Toplam yatırım tutarı, Gelir – gider tablosu, Tahmini nakit akış tablosu, Yatırımın yapılması dönemi finansman tablosu

Değerlendirme Net Bugünkü Değer, Karlılık İndeksi, Mali İç Karlılık Oranı, Ekonomik Ömür, Yatırım Karlılığı, Yatırımın Geri Dönüş Süresi, İstihdam Katkısı, Katma Değer Katkısı, Başabaş Noktası, Brüt Kar, Net Kar, Sosyal Katma Değer Katkısı, Fiziki Değerler, Geri Ödeme Süresi

Tanıtım

Pizza Dükkanı İş Planı Size Ne Vaat Ediyor?

Girişimciler için önemli olan konu, yatırım yaptıklarında minimum ne kadar harcayacakları ve maksimum ne kadar kazanabilecekleridir. Pizza sektörüne yatırım yapmaya karar verdiğinizde hazırladığımız iş planı ile minimum ne kadar harcamanız ve maksimum ne kadar kazanabileceğinizi görme imkanına sahip olacaksınız. Fast food sektörünün Türkiye’deki durumu ve gelecekteki olası durumu hakkında bilgilere ulaşabileceksiniz. Ayrıca devlet tarafından özel belgeler ve mevzuatın istediği yönergelere de erişim sağlayabileceksiniz.

Bunun yanında işletmenizi nerede açmanız gerektiği, hangi resmi evrakların gerekli olduğu ile ilgili bilgileri de bulabileceksiniz. Tahmini nakit akış gelirinize ve sabit masraflarınıza da göz atma fırsatı yakalayabileceksiniz. Franchising fırsatları veya kendi markanızı yaratma konularında kararsız kaldığınızda, uzman görüşü bölümümüzde aklınızdaki sorulara yanıt bulabileceksiniz.

Hazırladığımız iş planı, yer-hizmet-büyüklük seçimi, personel seçimi ve satış-pazarlama konularında temel hedeflerinizi belirleyebileceğiniz bir pazarlama planı özetini de içermektedir. Ayrıca rekabete yönelik alabileceğiniz önlemleri içeren bir rehber niteliğindedir.

İş planımız, yıllık sabit masraflarınızı, başlangıç yatırım masraflarınızı ve öz sermaye ihtiyacınızı gösteren bir fizibilite raporudur. 10 yıl boyunca kazanacağınız tahmini nakit akış tablosunu içermektedir. Ek olarak, işletmenizin başabaş noktasını ve yatırımınızın geri dönüş süresini gösteren bir rapor sunmaktadır.

İş planımız, yatırımcılar için eşsiz bir rehber niteliği taşımakta olup, sektöre girmeden ne kadar kazanabileceğinizi ve işletmenizi nasıl yönlendirebileceğinizi gösteren bir fizibilite raporudur.

Yorum Gönder

Şimdi Ara Bir danışmanla iletişime geçin
www.hizlibul.com-6186505www.hizlibul.com-6186505

Bu site çerezler kullanmaktadır.