Magna Solve Metal Kiremit Satış 

Magna Solve Metal Kiremit Nedir?

Metal Kaplama sektöründe yıllarca hizmet veren firmamız 2016 yılı itibariyle Metal Kiremit imalatına başlamıştır.

Magna Solve Metal Kiremit Çatı Sistemleri inşaat sektörünün yeni çözüm ortağı olup, öncelikle ülkemizde Ortadoğu ve Avrasya ülkelerinde tercih edilmektedir. Türkiye’de estetiğin ve sağlamlığın ön planda olduğu tüm yapılarda birçok renk seçenekleriyle hizmet vermektedir Magna Solve Metal Kiremit Avrupa standartlarında üretim ve Avrupa standartlarına tam uyumlu sertifikasyonlara sahip Türkiye’de tek firmadır.

Avrupa, Amerika ve iskandinav ülkelerinde yaygın olarak kullanılan metal kiremit; çelik üstü galvaniz, astar ve boya kaplıdır ve toplamda sekiz katmandan oluşmaktadır. Tüm iklim koşullarına dayanıklı olan ürün, uygun şartlarda uzun yıllar kullanım ömrü sağlar.

Neden Metal Kiremit?

Hafif, uzun ömürlü, dayanıklı, kolay ve hızlı montaj, ekonomik, çevreci, alev almaz ve renk çeşitliliği ile; estetik ve sağlamlık arayan yapılarda kullanılır. Metal kiremit üreticileri arasında yer alan Magna Solve   bölgemizde ilk ve tek olma özelliği taşımaktadır.

Magna Solve Metal Kiremit Faydaları

0.40 mm standart, 0.70 mm’ye kadar özel kalınlık ölçülerinde BSE 10215-1995 standartlarına göre 150 gr/m2 çelik sacın her iki tarafından çinko, alaşımda sıcak daldırma ile kaplandıktan sonra her iki yüzeyine epoksi esaslı astar uygulanmakta üst yüzeyine renkli akrilik astar ile taş granür ile kaplanmakta ve daha sonra kiremit görüntüsünde preslenmektedir. Son işlem olarak şeffaf akrilik tabaka ile kaplanarak ürün kullanmaya hazır hale gelir. Bunun sonucunda metal kiremitte küflenme, paslanma, çürüme, mantar, yosun oluşturma, atmosferdeki kimyasal gazlara karşı koruyucu olup yanıcı ve donucu özellikler göstermemektedir.

 • Magna Solve Metal Kiremit Hafif: Deprem bölgesinde bulunan Türkiye için çatının hafif olması çok büyük bir avantajdır. Çünkü bina ağırlaştıkça depremin etkisi de artmaktadır. Magna Solve'nin ağırlığı 0,50mm için yaklaşık 4,50-5,00 kg/m2 dir. Magna Solve Metal Kiremitkiremitler hafifliği sayesinde tüm yenileme geçiren zayıf yapılar için de ideal bir çözümdür.
 • Magna Solve Metal Kiremit Uzun Ömürlü: Magna Solve, galvanizli ve özel boyalı metalin sağladığı fiziksel özellikler sayesinde sıcak - soğuk / ıslak - kuru hava döngülerinden etkilenerek kırılmaz, zaman içinde bozulmaya uğramaz. Olağan koşullar içerisinde bakım istemez.
 • Magna Solve Metal Kiremit Dayanıklı: Metalin yüksek dayanım gücü sayesinde Magna Solve Metal Kiremitkiremit ile geniş açıklıklar geçilebilir ve hava koşullarına rüzgar, kar ve buz gibi olumsuz hava koşullarına karşı geleneksel kiremit kaplamaya göre son derece dirençlidir. Yüksek rakımlı bölgeler için ideal bir çözümdür.

Magna Solve Metal Kiremit Fark Yaratan 9 Özelliği

 1. Magna Solve Metal Kiremit Yangına Dayanıklı
 2. Magna Solve, yangına karşı dirençlidir, alev almaz.
 3. Magna Solve Metal Kiremit Kolay ve Hızlı Montaj
 4. Magna Solve, panel uzunluğu ve hafifliği sayesinde geleneksel kiremitten çok daha kolay ve hızlı bir şekilde çatıya yerleştirilir. Özel bağlantı vidalarıyla sabitlenen Magna Solve, hem zamandan hem de işçilik gibi giderlerden tasarruf eder.
 5. Magna Solve Metal Kiremit Ekonomik
 6. Magna Solve Metal Kiremit, düşük birim fiyatları ve işçilik maliyetleri ile kısa vadede, dayanıklığı ve bakım istemezliği ile de uzun vadede ekonomik bir malzemedir.
 7. Magna Solve Metal Kiremit Boya Özellikleri
 8. Çok çeşitli renk seçenekleri ve hoş görünümüyle Magna Solve binalarde arzu edilen estetik algıyı kolayca sağlar.
 9. Magna Solve Metal Kiremit Çevreci

Magna Solve, görevi bittiğinde doğaya atılarak zararlı etkiler yaratmaz. Tekrar tekrar kullanılabilir. Magna Solve, metalin yansıtıcı özelliğiyle de doğamızı korumaktadır. Üzerine gelen ısı ve ışığı geri yansıtarak binaların aşırı ısınmasını önler, hem soğutma giderlerinden tasarruf sağlar hem de yeryüzünün ısınmasını engelleyerek küresel ısınmaya karşı durur. Magna Solve yeşil binalar için ideal bir çatı malzemesidir.

Tanıtım PDF

Şimdi Ara Bir danışmanla iletişime geçin
www.hizlibul.com-6186505www.hizlibul.com-6186505

Bu site çerezler kullanmaktadır.