Yatırımcı Bul

Yatırımcı Bul

Şirketinize, Projenize, Girişiminize Yatırımcı Bulun

İşyerine ortak bulmak, İş fikirlerini hayata geçirmek, Projeyi finanse etmek, Yeni sponsor bulmak, Şirketi veya markayı satışa çıkartmak, Firma hissesini satmak, İşyerini devir etmek, Startup için fon aramak, Alan adını satmak ve daha fazlası için yatırımcılara ulaşın.

Hangi alanlarda yatırımcı bulabilirim?

Proje İlanı

Size ait olan fikirleriniz, projeleriniz can bulsun!

Bir fikrim var, Yatırımcı – Sponsor – Fon arıyorum veya Girişimim var diyorsanız; proje ilanı verin.

Projelerinizi Türkiye ve Dünya genelinde bulunan yatırımcılara hızlı bir şekilde tanıtabilirsiniz.

Şirket İlanı

Şirketiniz için yeni yatırımcılar bulun!

Ortak arıyorum, Satılık marka, Satılık şirket veya Satılık hissem var diyorsanız; şirket ilanı verin.

İlanınızı yayına alın, yeni yatırımcılar anlık olarak size ulaşsınlar.

Devren İlanlar

Aktif olarak çalışan işyeriniz için alıcılar bulun.

Bayilik, İşyeri, Mağaza, Konut projeleri vb. niteliklere sahip ilanlarınız için yeni yatırımcılara ulaşın.

Devren satılık ilanlarınızı hızlı bir şekilde yayınlayın, yeni alıcılar anlık olarak size ulaşsınlar.

Yatırımcı arayanlar için destekler

Özellikler

 • 30-60-90 gün yayın süresi
 • Online başvuru alma, mesajlaşma
 • Üst sıra gösterimi
 • Sektör, konum, telefon, video, görsel, logo ekleyebilme
 • Url yönlendirme
 • Ayrıntılı istatistikler
 • İsteğe bağlı yayın süresi uzatma
 • Ekonomik doping ücretleri

Tanıtım

 • Melek yatırımcılar, Mentorlar ile paylaşarak
 • Tüm web sitesi platformlarımızda
 • Anlaşmalı çözüm ortaklarımızda
 • Mobil uygulama yayını
 • Sosyal ağlarda
 • İlgili kategori, sektör, şehir tanıtım sayfalarımızda
 • Arama motorlarına özel tanıtım
 • Push bildirim

Yatırımcı bulma adımları

Sistemin İşleyişi

Örneğin; Yeni bir şey icat ettiniz, İşletmeniz için ortak arıyorsunuz, Kulübünüz için sponsor gerekiyor, Şirketinizi satıyorsunuz, Startup’ınız için fona ihtiyacınız var…

vb. durumlar için, yatırımcı arayışı içindesiniz. Tam bu aşamada size / firmanıza yardımcı olmak için devreye Kobi Vadisi giriyor.

 1. ‘Yatırımcı Bul’ butonuna basarak, ilan oluşturma adımlarını tamamlıyorsunuz
 2. Ardından gerekli kontrolleri yaparak ilanınızı hem web sitemizde hem de mobil uygulamalarımızda yayına alıyoruz
 3. İlanınız, yatırımcıların rahatlıkla ulaşabileceği şekilde; ilgili kategori, sektör, şehir vb. sayfalarda tanıtılıyor
 4. İlanınız ile ilgilenen yatırımcılar anlık olarak ister başvuru yaparak isterse telefon numaranız ile size ulaşıyor

İşte bu kadar basit.

Yatırımcı arayanlar için avantajlar

400 binden fazla kullanıcı

400 binden fazla ziyaretçi her ay web sitemizi ve mobil uygulamalarımızı ziyaret ediyor. Binlerce arama teriminde Google’ın ilk sıralarında yer alıyoruz. Bu nedenle yatırımcı arayan diğer kullanıcılar gibi sizde faydalanabilirsiniz.

Komisyon ödemeyin

Yatırımcı arama ilanınızı oluştururken, direkt olarak yatırımcılara ulaşabilirsiniz. Böylece; broker, iş arabulucusu, danışmanlık firması, emlakçı gibi vb. herhangi bir kişi ya da firmaya komisyon ödemek zorunda kalmazsınız.

Kolay kullanım

Yatırımcı arama ilanınızı birkaç dakika içinde oluşturabilir, daha sonra istediğiniz şekilde düzenleyebilirsiniz. Üstelik hem web site hem de mobil uygulamalar üzerinden hesabınıza erişim sağlayabilir, tüm işlemleri yapabilirsiniz.

Yatırımcı arayanların sıkça sorduğu sorular

İş Planım bana yatırımcı bulsana?

Özellikle belirtmek isteriz ki; İşplanım platformu hiçbir çıkar, menfaat, komisyon vb. beklemeksizin hizmet veren bir aracı platformdur. Sistemin işleyişi: sizin ilanlarınızı yayınlayıp, yeni yatırımcıların size ulaşması ile sağlanmaktadır.

Yatırımcı bulma sitesi İşplanım üzerinden sizde ister bireysel ister kurumsal firmanız için yeni yatırımcılara hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

İlan yönetimi ve yayın süresi

İlan Yönetimi:

İlan ekleme aşamanız tamamlandıktan sonra, İşplanım ’nin son sistem altyapısı ile ilanınızı güncelleyebilir, istediğiniz değişikliği yapabilir, ne zaman isterseniz yayından kaldırabilirsiniz. Üstelik bu işlemlerin tümünü; ister bilgisayarınızdan ister mobil uygulamalarımız üzerinden yapabilirsiniz.

İlanı ekledikten sonra ne zaman yayına alınacak?

İlanınız editörlerimiz tarafından kontrol edildikten sonra en geç 6 saat içinde yayına alınarak, tarafınıza bilgilendirme e-postası gönderilecektir.

İlanıma çok hızlı yatırımcı bulmak istiyorum

Yayına alınan ilanınız; sektör, kategori, bulunduğunuz şehir vb. sayfalarda yayına alınır. Ama arzu ederseniz ilan oluşturma aşamasında veya sonrasında doping modellerinden birini seçerek, ilanınızın daha fazla görüntülenmesini ve dikkat çekmesini sağlayabilirsiniz

Sıkça Sorulan Sorular

Yatırımcı Nasıl Bulabilirim?

Yatırımcı bulmak için öncelikle projenizi net bir şekilde tanımlayın ve iş modelinizi oluşturun. Girişimcilik ve yatırım etkinliklerini takip edin ve sektörünüzdeki topluluklara katılın. Ayrıca, çevrimiçi platformlarda projenizi tanıtarak potansiyel yatırımcılara ulaşabilirsiniz.

Yatırım Almak Ne Demek?

Yatırım almak, bir işletmenin sermaye veya finansman sağlamak amacıyla yatırımcılardan fon toplamasını ifade eder. Bu, işletmenin büyümesini desteklemek, yeni projelere yatırım yapmak veya operasyonları genişletmek için kullanılabilir.

Yatırım Nasıl Alınır?

Yatırım almak için öncelikle iş planınızı hazırlamanız, girişiminizin veya işletmenizin potansiyelini net bir şekilde ortaya koymanız önemlidir. Daha sonra, potansiyel yatırımcılarla iletişime geçmek için yatırımcı bulma siteleri üzerinden sunum yapabilir ve iş modelinizi etkileyici bir şekilde anlatabilirsiniz. Yatırım alabilmek için; dürüstlük, şeffaflık ve güçlü bir ekibin varlığı da önemlidir.

Melek Yatırımcı Nedir?

Melek yatırımcı, genellikle girişimcilerin erken aşama projelerine sermaye ve rehberlik sağlayan birey veya gruplardır. Bu yatırımcılar, genellikle kendi girişimcilik deneyimlerinden gelirler ve sadece finansal destek sağlamakla kalmaz, aynı zamanda işletme konusunda bilgi ve deneyimlerini paylaşarak girişimcileri desteklerler.

Melek Yatırımcı Nereden Bulunur?

Melek yatırımcılar genellikle; startup etkinliklerinde, girişimcilik konferanslarında ve sektör toplantılarında bulunabilir. Ayrıca, melek yatırımcıları bulmak için online platformları (örneğin, İş Planım) kullanabilir veya girişimcilik odaklı sosyal medya gruplarına katılabilirsiniz.

 

Site Logo

Kobi Vadisi işbirliği ile birbirinden farklı birçok sektörde, yeni bir işyeri açmadan önce ihtiyacınız olan; iş planı, detaylı rapor, yatırım planı, fizibilite çalışması, pazarlama planı, finansal tablolar, finansman raporları gibi birçok içeriğe ulaşabilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Folkart Towars B kule İZMİR / Bayraklı

info@isplanim.com 0 539 333 33 03