img

Hakkımızda

Ben, Barış Bağırlar

1974 yılında izmir de doğup büyüdüm, Anadolu Üniversitesi işletme fakültesi mezunuyum. 1997 yılında bankacılıkta ilk olarak mali kontrol ve denetim bölümünde başlayıp, işletme bankacılığı, ticari bankacılık, kurumsal bankacılık ve daha sonra 2008 yılında şube yöneticisi olarak devam ettim. 2012 yılında bankacılığı bırakarak kendi dış ticaret firmamı kurdum.

Ticari faaliyetler dışında özel sektöre yönelik firmalara kurumsal danışmanlıklar, finans danışmanlığı, girişimciler için iş planları, fizibilite raporları, hibe, yatırım teşvik, kosgeb, ipard, ab, tubitak vb konular üzerinde uzmanlaşıp, kamu ve özel sektörde kobilere yönelik bilanço yönetimi, mali tabloların analizi gibi eğitimler verdim. 2022 yılından itibaren ek olarak uluslararası tarım ve gıda konfederasyonu genel başkan danışmanlığı görevinide devam ettirmekteyim.

         Girişimcilere, özel sektör firmalarına faydalı olmak için her daim, “ Bi dünya iş ” sloganıyla uzman ekibimiz ile birlikte çalışmaya devam ediyoruz.

 


Site Logo

Kobi Vadisi işbirliği ile birbirinden farklı birçok sektörde, yeni bir işyeri açmadan önce ihtiyacınız olan; iş planı, detaylı rapor, yatırım planı, fizibilite çalışması, pazarlama planı, finansal tablolar, finansman raporları gibi birçok içeriğe ulaşabilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Folkart Towars B kule İZMİR / Bayraklı

info@isplanim.com 0 539 333 33 03