Mobilya Mağazası Açmak için İş Planı Hizmeti

Mobilya mağazası iş planı, mobilyacılık sektöründe iş kurmak isteyen girişimcilere yönelik hazırlanmış kapsamlı bir rehberdir.

Mobilya Mağazası Açmak için İş Planı Hizmeti
Stok Kodu : 95

Mobilya Mağazası İş Planı

Mobilya mağazası iş planı, mobilyacılık sektöründe iş kurmak isteyen girişimcilere yönelik hazırlanmış kapsamlı bir rehberdir. Bu iş planı, fizibilite çalışması ve SWOT analizi gibi detaylı bilgileri içermektedir.

JİT DANIŞMANLIK uzman editörleri tarafından Türkiye pazarına uygun olarak hazırlanan bu plan, toplamda 20 sayfadan oluşmakta ve yeni iş kurmak isteyen girişimcilerin tüm sorularını ayrıntılı bir şekilde yanıtlamaktadır.

Açıklama

Genel Bilgiler

Mobilya sektörünün Türkiye ekonomisindeki yeri, dünyadaki ve Türkiye’deki mobilya trendleri, mobilya mağaza sektörünün hedef kitlesi ve amacı hakkında geniş bilgi.

İşyeri Açmak

Yer-hizmet-büyüklük seçimi, mobilya mağazası açmak için gerekli evraklar ve süreçler hakkında detaylı bilgi.

Pazarlama

Pazarlama planı, hedef kitleye ulaşma yöntemleri, satış ve pazarlama stratejileri, rekabete karşı alınacak önlemler.

Yatırım

Mobilya mağazası sektöründeki riskler, güçlü yönler, bayilik mi yoksa kendi markanızı mı oluşturmanız gerektiği hakkında uzman görüşü.

Finansal Tablolar

Hammadde giderleri, elektrik-yakıt-su giderleri, bakım ve onarım masrafları, işçilik ve personel giderleri, kira giderleri, genel yönetim, satış-pazarlama masrafları, amortisman, yıllık işletme gelirleri, toplam yatırım tutarı, gelir-gider tablosu, tahmini nakit akış tablosu ve finansman tablosu.

Değerlendirme

Net Bugünkü Değer, Karlılık İndeksi, Mali İç Karlılık Oranı, Ekonomik Ömür, Yatırım Karlılığı, Yatırımın Geri Dönüş Süresi, İstihdam Katkısı, Katma Değer Katkısı, Başabaş Noktası, Brüt Kar, Net Kar, Sosyal Katma Değer Katkısı, Fiziki Değerler ve Geri Ödeme Süresi.

Tanıtım

Mobilya Mağazası İş Planı Size Ne Vaat Ediyor?

Girişimciler için önemli olan yatırım yaparken minimum ne kadar harcayacakları ve maksimum ne kadar kazanacaklarıdır. JİT DANIŞMANLIK tarafından hazırlanan iş planında, mobilya mağazası sektörüne yatırım yaparken minimum harcama ve maksimum kazanç potansiyelinizi görebileceksiniz. Sektörün Türkiye’deki durumu ve gelecekteki olası durumu hakkında bilgilere ulaşabileceksiniz. Ayrıca devlet tarafından gerekli belgeler ve mevzuat hakkında detaylı bilgiye sahip olacaksınız.

İşletmenizi nerede açmanız gerektiği, hangi resmi evrakların gerekli olduğu gibi bilgiler de iş planında yer almaktadır. Tahmini nakit akış geliriniz ve sabit masraflarınız hakkında da bilgi sahibi olabileceksiniz. Franchising fırsatları ya da kendi markanızı yaratma konusunda kararsız kaldığınızda, uzman görüşleri bölümünde aklınızdaki sorulara yanıt bulabileceksiniz.

Hazırladığımız iş planı, yer-hizmet-büyüklük seçimi, personel seçimi ve satış pazarlama hedeflerinizi içeren bir pazarlama planı özetini kapsamaktadır. Rekabete yönelik alabileceğiniz önlemleri de içeren bir rehber niteliğindedir.

İş planımız, yıllık sabit masraflarınızı ve başlangıç yatırım masraflarınızı gösteren, ayrıca ne kadar öz sermayeye ihtiyaç duyduğunuzu belirten bir fizibilite raporudur. On yıl boyunca kazanacağınız tahmini nakit akış tablosunu içerir. Ayrıca, işletmenizin başabaş noktasını ve yatırımınızın ne kadar sürede geri döneceğini gösteren rapor özelliklerini taşımaktadır.

JİT DANIŞMANLIK tarafından hazırlanan iş planı, siz yatırımcılar için eşsiz bir rehber niteliğindedir. Sektöre girmeden önce ne kadar kazanabileceğinizi ve işletmenizi nasıl yönlendirebileceğinizi görebileceğiniz kapsamlı bir fizibilite raporudur.

Yorum Gönder

Şimdi Ara Bir danışmanla iletişime geçin
www.hizlibul.com-6186505www.hizlibul.com-6186505

Bu site çerezler kullanmaktadır.