Ücretsiz Kripto Para Kazanın!

Ücretsiz Kripto Para Kazanın!

Ücretsiz Kripto Para Kazanın!

Ücretsiz şeyleri kim sevmez? Kripto para birimini sevenler de bedava hediyeler alabilirler. Bir dizi web sitesi tüketicilere ücretsiz kripto para birimi sunuyor ve başlamak için gereken tek şey biraz inisiyatif almak. Kripto paranın fiyat dalgalanmalarına olan eğilimi sayesinde, pazarlık ettiğinizden daha fazlasını elde edebilirsiniz. Ayrıca bazı siteler, kriptoya dönüştürülebilecek nakit para veya NFT'ler de sunabiliyor.

Siteleri ziyaret ederek ve nelere dikkat etmeniz gerektiğini burada nasıl ücretsiz kripto para kazanabileceğinizi öğrenin.

Ücretsiz Kripto Para Nasıl Kazanılır: 11 Kolay Yol

 1. Bir Borsaya Kaydolun Müşteri olarak kaydolursanız, birçok kripto borsası cüzdanınıza bir miktar kripto koyacaktır (tıpkı aracı kurumların size nakit vermesi gibi). Mevcut en iyi seçeneği seçmek isteyebilirsiniz, çünkü hepsini kazanmak için zamanınız olacak. Bedava jeton kazanmak istiyorsanız bu en güvenli seçenekler arasında yer alıyor, ancak birazını kendiniz koymanız gerekecek.

  Ücretsiz kripto sunan bazı borsalar:

  • Coinbase
  • Gemini
  • Crypto.com

  Diğer borsalar da zaman zaman promosyonlar ekler veya zamana duyarlı bonuslar sağlar; bu nedenle bu ek fırsatlara dikkat edin.

 2. Kripto Stake Etme Kriptonuzu stake etmek, sürekli bir gelir kaynağı elde etmenize yardımcı olabilir. Bu, uzun vadeli bir yatırımcıysanız veya biraz para biriktirmek istiyorsanız özellikle avantajlı olabilir. Ödüller madeni paradan madeni paraya değişir, ancak daha spekülatif madeni paralar için olanlar daha yüksek olma eğilimindedir.

  Bazı kripto para birimleri, merkezi olmayan sistemlerini doğrulamak ve yönetmek için bir "hisse kanıtı" protokolü kullanır. Bu, dijital para birimine sahip olanlara doğrulayıcı olarak katılma ve paralarını stake ederek gelir elde etme şansı verir.

 3. Ücretsiz NFT'ler Değiştirilemez bir token veya NFT, bir tür dijital varlık veya sanat eseridir. Teknik olarak NFT'ler kripto para birimi değildir, ancak bunları hızlı bir şekilde kripto karşılığında takas edebilirsiniz. Peki, ücretsiz NFT'leri nasıl edinirsiniz?

  NFT arayışındaysanız birkaç iyi yolunuz vardır. İlk olarak, birçok yeni kripto projesi, NFT'leri en iyi destekçilerine bir tür "davet bonusu" olarak sunuyor. Kanala en fazla trafiği çeken kişilere yönelik davet bonus havuzuna katılma umuduyla yeni bir kripto para birimini Discord kanalında takip edebilirsiniz.

  Diğer bir alternatif ise, projenin kendisinin retweetlenmesi ve tanıtılması için sunulabilecek NFT hediyelerini Twitter'da düzenli olarak aramaktır. Bir retweet size NFT kazanma şansı verebilir.

 4. Öğrenin ve Kazanın Bazı web siteleri size kripto para birimi hakkında bilgi edinme ve aynı zamanda ondan biraz kazanma şansı sunar. Bonusu kazanmak için bazı videoları izlemeniz, kısa bir sınava girmeniz ve geçmeniz gerekebilir.

  Coinbase Earn, kripto hakkında bilgi edinmek için ödüller sunan bir sitedir, ancak CoinMarketCap.com gibi diğerleri de ücretsiz ödüller kazanma fırsatı sunmaktadır.

 5. Kripto Tasarruf Hesabı Faiz kazanmanın kolay bir yolunu kripto para birimiyle birleştirmek mi istiyorsunuz? Kripto tasarruf hesabı, siz varlıkların potansiyel yükselişinin tadını çıkarmaya devam ederken varlıklarınızdan faiz kazanmanıza olanak tanır.

  Buradaki seçeneklerden biri Crypto.com'un kademeli oran yapısı sunan tasarruf hesabıdır. Bitcoin ve Ethereum gibi yüksek uçan paralar yıllık yüzde birkaç getiri sunabilirken, stabil paralar daha yüksek faiz oranları sunarak daha çekici bir seçenek olabilir.

 6. Kripto Kredisi Kripto para birimi oyununuzu bir sonraki seviyeye taşıyın ve borç alanlara borç para vererek işlemden faiz kazanın. Buna merkezi olmayan finans veya DeFi denir ve eşler arası borç verme yoluyla para kazanmak için dijital para biriminin gücünden yararlanabilirsiniz.

 7. Bir Aracı Kurumdan Nakit Alın Bazı geleneksel aracı kurumlar bile zaman zaman promosyonlar sunuyor. Bu bonuslar genellikle ABD doları cinsinden ödenir ancak daha sonra kriptoya dönüştürülebilir. Örneğin, eToro, arkadaşınızın kaydolması ve para yatırması durumunda size ve arkadaşınıza bir tavsiye bonusu sunar.

 8. Airdrop'a Katılın Yeni bir kripto para biriminin geliştiricileri, yeni paralarını tanıtmak ve etrafında daha fazla ilgi yaratmak için airdrop yapabilirler. Kripto projesini sosyal medyada takip etmek, Discord kanalından takip etmek veya projeyi desteklemek gibi birkaç şey yapmanız gerekebilir.

 9. Kripto Kredi Kartları Zaten düzenli nakit geri ödemeli kredi kartlarınız varsa, kripto ödül kartlarına geçiş yapmak ve satın alımlarınız karşılığında kriptonun keyfini çıkarmak kolay olabilir. Bu kredi kartları, satın alımlarda Bitcoin veya diğer popüler altcoinler şeklinde ödüller sunabilir.

 10. Anketlere Katılın Bir anketi doldurarak kripto kazanmak, nakit kazanmanın yeni bir yoludur. Freecash gibi siteler anketler, oyunlar veya diğer ücretli teklifler sunar ve ödemenizi kripto para birimi cinsinden alabilirsiniz.

 11. Web'e Göz Atın İnternette gezinirken kripto para mı kazanmak istiyorsunuz? Brave tarayıcısı tam size göre olabilir. Brave Rewards programı açık olduğu sürece tarayıcıyı kullanarak Basic Attention Token kripto para birimini kazanabilirsiniz.

Dolandırıcılıklara Dikkat Edin

Kripto para dünyası dolandırıcılıklarla dolu ve ücretsiz hediye dünyasında bu durum daha da kötü olabilir. Airdroplar veya ilk para teklifleri (ICO'lar) gibi bazı kripto dolandırıcılıklarının tam bir dolandırıcılık olma potansiyeli yüksektir. Kripto cüzdanınıza giriş bilgilerinizi veya özel anahtarlarınızı isteyen tüm promosyonlardan kaçının.

Sonuç

Ücretsiz kripto para kazanmak istiyorsanız aracı kurumlardaki ve borsalardaki olağan şüphelilerden, ücretsiz teklifler sunan airdroplar ve anketler gibi olağandışı olanlara kadar çok sayıda seçeneğiniz vardır. Ancak, ücretsiz seçenekleriniz üzerinde çalışırken saygın bir ortakla çalıştığınızdan emin olun.

Editoryal Sorumluluk Reddi: Tüm yatırımcılara, bir yatırım kararı vermeden önce yatırım stratejilerine ilişkin kendi bağımsız araştırmalarını yapmaları tavsiye edilir. Ayrıca yatırımcılara, yatırım ürününün geçmiş performansının gelecekteki fiyat artışının garantisi olmadığı tavsiye edilir.

Yorum Gönder

Şimdi Ara Bir danışmanla iletişime geçin
www.hizlibul.com-6186505www.hizlibul.com-6186505

Bu site çerezler kullanmaktadır.