Türkiye'de Seyahat  & Turizm Acentesi Açılışı Danışmanlığı

Türkiye'de Seyahat Acentesi Açılışı Danışmanlığı

Seyahat acenteleri için Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Yetki Belgesi alım süreci oldukça önemlidir. Ancak bu sürecin başarılı bir şekilde tamamlanabilmesi için bir dizi önemli adımın atılması gerekmektedir. Biz, seyahat acentesi açılışı danışmanlığı hizmetimizle, sizlere bu süreci sorunsuz bir şekilde yönetme ve gereken adımları atma konusunda destek olmaktayız.

Hizmetlerimiz:

  1. Acenta Unvanı Başvuru Süreci Yönetimi: Kültür ve Turizm Bakanlığı'na acenta unvanı talebi ile alakalı başvuruların düzenlenmesi ve takibi konusunda size rehberlik ediyoruz. İstenen belgelerin hazırlanması ve başvuru sürecinin yönetilmesi konusunda uzman ekibimizle yanınızdayız.

  2. TÜRSAB Belgesi Başvuru Süreci: Acenta unvanı başvurunuzun onaylanmasının ardından TÜRSAB Belgesi başvurusuna geçiş yapılabilir. Gerekli evrakların hazırlanması ve başvurunun yapılması konusunda size destek sağlıyoruz.

  3. İş Yeri Hazırlığı Danışmanlığı: Acenta açılışı için gerekli olan iş yeri koşullarının sağlanması konusunda size rehberlik ediyoruz. Lavabo, mutfak gibi fiziksel şartların yanı sıra misafirlerinizi ağırlayabileceğiniz uygun bir iş yeri bulmanızda yardımcı oluyoruz.

  4. Ticaret Odası İşlemleri: Meslek grubunuzun turizm işleri ile alakalı faaliyet alanını gösteren Ticaret Odası faaliyet belgesinin alınması konusunda size destek sağlıyoruz.

  5. Personel İstihdamı Danışmanlığı: Enformasyon belgesine sahip veya kokartlı rehber veya turizm otelcilik mezunu personel istihdamı konusunda size rehberlik ediyoruz. İşletmeniz için uygun personeli bulmanıza yardımcı oluyoruz.

Şimdi Ara Bir danışmanla iletişime geçin
www.hizlibul.com-6186505www.hizlibul.com-6186505

Bu site çerezler kullanmaktadır.